Wirtual Monster Yaoi

...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Forum oficjalnie ruszy po skompletowaniu nauczycieli, oraz uzbieraniu odpowiedniej ilości uczniów. Wszystkich zainteresowanych odpoczynkiem od świata rzeczywistego no i rzecz jasna fanów Yaoi serdecznie zapraszamy do rejestracji. Życzymy wam miłej zabawy~!

#1 2010-06-13 17:40:29

Mako-sama

Administrator

16209869
Zarejestrowany: 2010-05-30
Posty: 180
WWW

Regulamin.

Proszę by każdy nowy użytkownik zanim zacznie zabawę przeczytał kilka ważnych zasad obowiązujących na forum. Wszelkie ich łamanie lub nieprzestrzeganie będzie solidnie karane.

1. Ostrzegam, że jako administrator mam prawo zmienić regulamin w każdej chwili! O wszelkich zmianach jednak użytkownicy będą powiadamiani.
2. Proszę o nie przesadzanie z wulgaryzmami. Nie każe wam całkowicie nie przeklinać, bo i nieraz postacie wulgarne się specjalnie tworzy, jednak zbyt częste ich używanie nie jest estetyczne.
3. Nie kierujemy cudzymi postaciami! Każdy ma własny rozum prawda?
4. O każdej dłuższej nieobecności należy mnie powiadomić na gadu lub w prywatnej wiadomości. Dłuższa bezczynność wiąże się z usunięciem konta. Proste prawda? <3
5. Proszę was piszcie po polsku a nie po jednym zdaniu. Na kilkulinijkową wypowiedź nie trudno jest się wysilić, a to znacznie podnosi poziom pisania. Błędów także starajcie się unikać, mam przewrażliwienie na tym punkcie.
6. Każda karta postaci musi być napisana według wzoru w "przykładowej karcie". Wyjątkowo możesz dodawać jakieś informacje.
7. Świat jest zupełnym wymysłem mojej chorej wyobraźni.
8. Prowadzona postać może przebywać tylko i wyłącznie w jednym miejscu. Inaczej dostaniesz upomnienie a jeśli to nie podziała.. Wylatujesz.
9. Każde konto ma posiadać avatar nie większy niż 150x150
10. Możesz prowadzić kilka postaci na swoim koncie (max 4) jednak jest co do tego pewna zasada. A oto przykład jak ma takowa wypowiedź wyglądać:

Imię i nazwisko postaci.
*miejsce gdzie obecnie przebywa*

[...] tekst [...]


11. Po opuszczeniu jednego z wątków po wypowiedzi piszemy /zt/ Wtedy możesz przejść do kolejnego.
12. Postacie mogą być stworzeniami mitycznymi, jednak ostrzegam. Bogowie tutaj nie istnieją!
13. Za emotikonamy czy innego rodzaju buźkami nie przepadam dlatego proszę o ich nie używanie, chyba, że w ChatBox'ie.
14. Nie umieszczać zdjęć w postach, nie licząc kart postaci. Jeśli jednak chcesz pokazać, zamiast opisywać swój pokój napisz do mnie wysyłając obrazek, a ja odpowiednio go przerobie, wstawiając w przeznaczone miejsce.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpokoje w Kątach Rybackich urządzenia drukarskie torby papierowe z nadrukiem